HPE Premier Flex LC/ LC OM4 2f 5m Cbl

Multimediální multifunkční optický kabel HP Premier Flex LC/ LC 5m. •Typ kabelu: Fiber Patch Cable, •Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps, •Konektor A: Duplex LC, •Konektor B: Duplex LC, •Délka: 5 m, •Drát: OM4 50/ 125, ... více
Objednací kód: HPEQK734A
Kód výrobce: QK734A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: bez záruky
Dostupnost: obvykle 2 týdny
Cena bez DPH: 2 144 Kč
Cena s DPH: 2 594 Kč
Porovnání Oblíbené

Multimediální multifunkční optický kabel HP Premier Flex LC/LC 5m.

  • Typ kabelu: Fiber Patch Cable
  • Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps
  • Konektor A: Duplex LC
  • Konektor B: Duplex LC
  • Délka: 5 m
  • Drát: OM4 50/125
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 5
LC (M) 2