HPE Premier Flex LC/ LC OM4 2f 30m Cbl

Multimediální multifunkční optický kabel HP Premier Flex LC/ LC 30m. •Typ kabelu: Fiber Patch Cable, •Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps, •Konektor A: Duplex LC, •Konektor B: Duplex LC, •Délka: 30 m, •Drát: OM4 50/ 125, ... více
Objednací kód: HPEQK736A
Kód výrobce: QK736A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: bez záruky
Dostupnost: obvykle 2 týdny
Cena bez DPH: 5 906 Kč
Cena s DPH: 7 146 Kč
Porovnání Oblíbené

Multimediální multifunkční optický kabel HP Premier Flex LC/LC 30m.

  • Typ kabelu: Fiber Patch Cable
  • Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps
  • Konektor A: Duplex LC
  • Konektor B: Duplex LC
  • Délka: 30 m
  • Drát: OM4 50/125
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 30
LC (M) 2