HPE Premier Flex LC/ LC OM4 2f 2m Cbl

Multimediální multifunkční optický kabel HP Premier Flex LC/ LC 2m. •Typ kabelu: Fiber Patch Cable, •Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps, •Konektor A: Duplex LC, •Konektor B: Duplex LC, •Délka: 2 m, •Drát: OM4 50/ 125, ... více
Objednací kód: HPEQK733A
Kód výrobce: QK733A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: bez záruky
Dostupnost: obvykle 2 týdny
Cena bez DPH: 1 682 Kč
Cena s DPH: 2 035 Kč
Porovnání Oblíbené

Multimediální multifunkční optický kabel HP Premier Flex LC/LC 2m.

  • Typ kabelu: Fiber Patch Cable
  • Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps
  • Konektor A: Duplex LC
  • Konektor B: Duplex LC
  • Délka: 2 m
  • Drát: OM4 50/125
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 2
LC (M) 2