GENESIS HELIUM 600/ 2.1/ 60W/ Černá-červená

Realistický zvukový zážitek; Věříte, že vysoce-kvalitní zvuk vám může udělat váš den příjemnější a ještě pestřejší? Pokud ano, tak jste na správném místě, určitě stojí za to se blíže přihlédnout reproduktorům ze stáje Genesis. Reproduktory Genesis Helium 600 se řadí do aktivních reprodukto ... více
Objednací kód: 23100000127
Kód výrobce: NCS-0856
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Zítra u Vás
Cena bez DPH: 1 966 Kč
Cena s DPH: 2 379 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Realistický zvukový zážitek
Věříte, že vysoce-kvalitní zvuk vám může udělat váš den příjemnější a ještě pestřejší? Pokud ano, tak jste na správném místě, určitě stojí za to se blíže přihlédnout reproduktorům ze stáje Genesis.

Reproduktory Genesis Helium 600 se řadí do aktivních reproduktorových sestav 2.1. Tento model zůstal přizpůsoben potřebám hráčů, ale určitě nezklame ani při sledování filmů, či poslechu hudby.

Nejlepší vlastností reproduktorů Helium 600 je jejich vícekanálový systém a výkonný subwoofer, což tvoří vražedný duet, který vám pomůže přežít ten nejrealističtější zvukový zážitek během hraní her, či sledování filmů.

Výkonný subwoofer
Srdcem reproduktorové sestavy Helium 600 je subwoofer s výkonem 30W RMS, který je zodpovědný za optimální úroveň nízkých tónů. Díky promyšlené dřevěné konstrukci a použití funkce Bass reflex v zadní části sufwoofera, vám 6,5-palcový reproduktor poskytne silné a hluboké basy. Na boční stěně subwooferu se nachází velmi průhledný ovládací panel s potenciometry pro nastavení úrovně basů a hlasitosti.

Čisté střední a vysoké tóny
Sestava Helium 600 obsahuje také 2 velmi kvalitní satelitní reproduktory, každý s výkonem 15W RMS, což v kombinaci s subwooferem poskytuje celkovým výkon 60W RMS. Satelitní reproduktory poskytují vysoce kvalitní zvuk v rozsahu středních a vysokých vln. Každý reproduktor je vybaven membránou s průměrem 3 palce, které díky magnetickému stínění neinterferují s jinými zařízeními.

Dálkové ovládání na kabelu
Vysoké a nízké tóny v sestavie Genesis Helium 600 můžete ovládat buď pomocí potenciometrů umístěných na boční straně subwooferu a hlasitost nastavíte pomocí praktického kabelového ovládání, který kromě regulátoru hlasitosti je také vybaven výstupem 3.5mm jack pro sluchátka a AUX vstupem s portem 3.5mm jack pro připojení vnějšího zdroje audio signálu, jako jsou např. MP3 přehrávače, telefony, tablety atd. Dálkový ovladač je připojen k subwooferu pomocí kabelu s délkou 1,7 metru, díky čemuž jej můžete umístit na snadno dostupném místě na vašem stole.

Dřevo v šatech z uhlíkových vláken
Reproduktory určené pro hráče musí splňovat nejen svou funkčnost a poskytovat dokonalý zvuk, ale musí také dobře vypadat. Proto se Genesis rozhodl pro odvážný krok a spojil v své sestavě reproduktorů Helium 600 dva prvky, které by ještě donedávna neměli šanci spolu existovat. Prvním prvkem je dřevo, které je zárukou dokonalého zvukového zážitku a tím druhým je fólie s uhlíkových vláken, která je symbolem odolnosti a moderního designu. Celek podkreslují červené membrány reproduktorů, což z sestavy Helium 600 dělá velmi atraktivní, ale hlavně funkční doplněk ve vašem herním království.

Kromě toho, použitá kovová mřížka na reproduktorech je chrání před poškozením a na druhé straně dodává sestavě charakter.

Specifikace produktu
Satelitní reproduktory: 2x 15W
Subwoofer: 1 x 30W
Celkový výkon: 60W RMS
Typ sestavy: Aktivní
Frekvenční rozsah: 40 - 20000Hz
Konektor: 1x jack 3,5mm
Typ napájení: 220-240V
Dálkové ovládání: Kolečko regulace hlasitosti, vstup pro AUX - 1x 3.5mm jack, výstup pro sluchátka - 1x 3.5mm jack
Barva černo-červená
Rozměry subwooferu (délka x šířka x výška) 26x25x25,5 cm
Rozměry satelitních reproduktorů (délka x šířka x výška) 12x12x18,5 cm

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model GENESIS HELIUM 600
Barva Černá-červená
Výkon
Prostorový zvuk (repro) 30
Celkový výkon [W] 60
Připojení
Bezdrátové repro 0
Typ drátového připojení 1x Jack 3,5mm
Napájecí konektor AC adaptér